-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
KitchenAid 5KSMPSA element robota kuchennego Prasa do makaronu
Symbol:
11644714
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5413184400026 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ produktu | Prasa do makaronu |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Głębokość produktu | 246 mm |
| Szerokość produktu | 97 mm |
| Głębokość opakowania | 79 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Szerokość opakowania | 119 mm |
| Wysokość opakowania | 259 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 83mm |
| Wysokość | 258mm |
