-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Keter 237004 walizka/ torba Walizka twarda Czarny
Symbol:
237004
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7290004837259 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ obudowy | Walizka twarda |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 307 mm |
| Szerokość produktu | 572 mm |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Szerokość opakowania | 577 mm |
| Głębokość opakowania | 312 mm |
| Wysokość opakowania | 512 mm |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 170mm |
