-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kask rowerowy POC Omne Beacon MIPS pomarańczowy
Symbol:
969146
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7325549839717 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rozmiar (S/M/L) | S |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | MIPS |
| Materiał powłoki kasku | Polikarbonat |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Przedział obwodu głowy | 50 - 56 cm |
| Materiał pianki ochronnej | Styropian (EPS) |
| Aktywność | Kolarstwo górskie |
| Wykończenie | Matowe |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Rozszerzony kolor produktu | Epidote Green Matt |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Główny kolor produktu | Zielony |
| Główny kolor produktu | Pomarańczowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 285mm |
