-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Karta sieciowa USB ASUS USB-C2500
Symbol:
USB-C2500
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711636101585 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Wewnętrzny | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga produktu | 30 g |
| Wysokość produktu | 16,5 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Szerokość opakowania | 146 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | Ethernet |
| Szerokość | 84mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 32mm |
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu
