Symbol: M1A4-1280R12
Gwarancja 24 miesięcy
131.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Prędkość zapisu nośnika 10 MB/s
Pojemność 128 GB
Klasa pamięci flash Klasa 10
Typ karty flesza MicroSDHC
Prędkość odczytu z nośnika 60 MB/s
Typ pamięci RAM UHS-I
Kolor produktu Biały
Kolor produktu Czarny
Szerokość produktu 15 mm
Waga produktu 0,4 g
Wysokość produktu 1 mm
Głębokość produktu 11 mm
Dopuszczalna wilgotność względna 30 - 85%
Zakres temperatur (przechowywanie) -25 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej 30 - 85%
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Adapter pamięci w zestawie microSD
Adapter pamięci w zestawie USB
Wysokość opakowania 123 mm
Szerokość opakowania 103 mm
Ilość sztuk 1
Szerokość 125mm
Długość 12mm
Wysokość 105mm