-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Karta pamięci WD Purple microSDXC WDD100T1P0C (1 TB; Class 10, Class U1)
Symbol:
WDD100T1P0C
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0718037884493 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Pojemność | 1 TB |
| Klasa prędkości | Class 1 (U1) |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 128mm |
