-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Karta SD 256 GB SanDisk SDXC UHS-I 150 MB/s
Symbol:
SDSDUNC-256G-GN6IN
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0619659200237 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Klasa prędkości | Class 1 (U1) |
| Pojemność | 256 GB |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Prędkość odczytu z nośnika | 150 MB/s |
| Typ karty flesza | SDXC |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na temperaturę |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Kolor produktu | Biały |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 0,5 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 69 mm |
| Szerokość opakowania | 40 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 3mm |
Dane producenta
Sandisk Technologies Inc.
PO Box 13379, Swords
K67D89 Dublin
Ireland
support@wdc.com
