-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kärcher NT 48/1 48 l 1380 W
Symbol:
1.428-620.0
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4039784724921 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość pyłu | 48 l |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
| Maksymalna moc wejściowa | 1380 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 780 mm |
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Waga produktu | 10,5 kg |
| Nadmuch | 67 L/s |
| Podciśnienie | 20 kPa |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Standardowa szerokość nominalna | 3,5 cm |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 790mm |
| Wysokość | 400mm |
