-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera sieciowa Axis P1385-E
Symbol:
1773106
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7331021082670 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Paroodporny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP66, IP67 |
| Układ | Pudełko |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 3,6 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 10, 28 |
| Pobór mocy (max) | 25,5 W |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | PEAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Tryby PTZ | Określony punkt |
| PTZ | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Certyfikaty | UL/cUL, CE, KC, EAC, VCCI, RCM CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 ed. 3, IEC/EN/UL 62368-1 ed. 3, IS 13252 IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-78 NIST SP500-267, IPv6 USGv6 ETSI EN 303 645, FIPS 140 |
| Liczba kamer | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 8192 MB |
| Porty RS-485 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 64 - 15° |
| Min. Oświetlenie | 0,05 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 121 - 26° |
| Rozmiar piksela kamery | 2,9 µm |
| Szybkość migawki | 1/37000 - 2 s |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 13 mm |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 160mm |
