-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera monitorująca LevelOne IPCam HUBBLE Dome In 3MP H.264 2.9W PoE IP68
Symbol:
FCS-3054
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867189689 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Tęczówka | Tak |
| Liczba przesyłanych obrazów | 2 |
| Kompensacja ekspozycji | Y |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Cechy zabezpieczeń | Wandaloodporna |
| Układ | Kopuła |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Diody LED | Zasilanie |
| Pobór mocy | 2,91 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Obsługa PoE | Tak |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Waga produktu | 201 g |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP, UDP, HTTP, HTTPS, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, IPv6, DNS, DDNS, NTP, ICMP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP, Bonjour |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter x64 |
| PTZ | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Certyfikaty | CE, FCC, IK08 |
| Głębokość opakowania | 169 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 199 g |
| Wysokość opakowania | 112 mm |
| Szerokość opakowania | 169 mm |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711 |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 64 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs | RJ-45 |
| Szybkość migawki | 1/5 - 1/10000 s |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 83.3° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Min. Oświetlenie | 0,1 lx |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,7 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 342 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 12 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3,2 mm (1 / 3.2") |
| Tryb nocny | Nie |
| Regulowanie jakości | Nasycenie |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2048 x 1536 (QXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 320 x 240 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Pełny HD | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 240p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2048 x 1536 px |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Automatyczna regulacja wzmocnienia (ARW) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 3 MP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | Surowy |
| Stała ostrość | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Regulator ostrości | 2.0 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,93 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 215mm |
