-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera kopułkowa LevelOne IPCam Dome Fix Out 6MP / H.265 / IR / 9W / PoE / IP67
Symbol:
467576
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867207710 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ mocowania | Sufit |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Układ | Kopuła |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 7,5 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 9 W |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Zaginiony obiekt |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie ludzi |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie twarzy |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie pojazdów |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie przekroczenia linii |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Bicie serca | Tak |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP(IPv6/v4), UDP, HTTP, HTTPS, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, ICMP, ARP, IGMP, SMTP,FTP,SAMBA UPnP, SNMP, Bonjour |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 134 mm |
| Szerokość opakowania | 108 mm |
| Wysokość opakowania | 134 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.726 |
| Kodeki dźwiękowe | G.722.1 |
| Kodeki dźwiękowe | PCM |
| Kodeki dźwiękowe | G.711 |
| Kodeki dźwiękowe | MP2L2 |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 107° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 128° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 57° |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 24 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 852589 |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8525890000 |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 568 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 21 kg |
| Wysokość brutto palety | 143 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 345 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 590 mm |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,4 mm (1 / 2.4") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Maska prywatności | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Suma megapikseli | 6 MP |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1512 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 360 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3200 x 1800 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3200 x 1800 px |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 215mm |
