-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera internetowa Logitech Brio 500 Graphite
Symbol:
960-001422
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5099206104914 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Interfejs | USB |
| Diody LED | Tak |
| Typ mocowania | Klips |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Skuteczność usuwania szumu | Tak |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Głębokość produktu | 31,5 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 121 g |
| Waga (z podstawą) | 121 g |
| Wysokość produktu | 31,5 mm |
| Wymiary klamry (SxGxW) | 45,8 x 65,1 x 25 mm |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 2000 MB |
| Połączenie internetowe | Tak |
| Minimalne wymagania systemowe | Wymagania: Dostępny port USB-C Współpracuje z systemami Windows, macOS lub Chrome OS i dosłownie każdą popularną platformą do wideokonferencji. Logi Tune nie jest dostępne dla Chrome OS. RightSight jest obecnie dostępne tylko dla systemu Windows Certyfikat Microsoft Teams, Zoom, Google Meet, Works With Chromebook. (2 GB pamięci RAM lub więcej potrzebne do przesyłania strumieniowego wideo w rozdzielczości 1080p. Do przesyłania strumieniowego w rozdzielczości 720p zwykle wymagane jest 1 GB pamięci) |
| Cyfrowy zoom | 4x |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@60fps |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Megapiksele | 4 MP |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Śledzenie twarzy | Tak |
| Kamera prywatności | Tak |
| Automatyczna korekcja światła | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Poprzeczny punkt widzenia | 90° |
| Ilość trybów pola widzenia | 3 |
| Regulowane pole widzenia | Tak |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 56,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 197 g |
| Wysokość opakowania | 84,5 mm |
| Ilość | 1 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Przewody | USB Type C |
| Uchwyt do monitora LCD | Tak |
| Zawartość opakowania | Kamera Brio 500 z dołączonym kablem USB-C Zaczep montażowy z wyjmowanym adapterem uchwytu Dokumentacja użytkownika |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 51,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 45 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 110 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 180 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 130 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,8 kg |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Obszar dobioru mikrofonu | 1,22 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Szerokość | 128mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 83mm |
Dane producenta
Logitech Europe S.A.
EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel
1015 Lausanne
Switzerland
+41 0 21 863 55 11
www.logitech.com/support/contact
