-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera do monitoringu Axis M4218-LV
Symbol:
02679-001
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7331021081543 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kod IK | IK08 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Kopuła |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy (max) | 9,7 W |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 5 W |
| Waga produktu | 375 g |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Średnica | 12 cm |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Sieciowa pamięć masowa (NAS) | Tak |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Licznik pikseli | Tak |
| Lustro | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Obsługa języków | Portugalski |
| Obsługa języków | Polski |
| Obsługa języków | Holenderski |
| Obsługa języków | Francuska |
| Obsługa języków | Hiszpański |
| Obsługa języków | Japońska |
| Obsługa języków | Wietnamska |
| Obsługa języków | Szwedzki |
| Obsługa języków | koreańska |
| Obsługa języków | Włoski |
| Obsługa języków | Turecka |
| Obsługa języków | Rosyjski |
| Obsługa języków | Tajska |
| Obsługa języków | Chińska tradycyjna |
| Obsługa języków | Czeska |
| Obsługa języków | Fiński |
| Obsługa języków | Niemiecki |
| Obsługa języków | Angielski |
| Obsługa języków | Chińska uproszczona |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba języków | 19 |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| PTZ | Tak |
| Certyfikaty | CSA, UL/cUL, BIS, UKCA, CE, KC, EAC, VCCI, RCM |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zakres kąta nachylenia | -40 - 65° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 93 - 47° |
| Szybkość migawki | 1/71500 - 1/5 s |
| Zakres przesuwania | -180 - 180° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 50 - 26° |
| Kąt obrotu | 105° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0,24 lx |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | Nie |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Ilość klatek | 15 fps |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Maksymalna przesłona | 2,6 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Minimalna przesłona | 1,7 |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 136mm |
| Wysokość | 124mm |
