-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera TP-LINK Tapo C720
Symbol:
Tapo C720
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4897098688076 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Wysokość produktu | 145,6 mm |
| Poziom hałasu syreny | 93 dB |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Szybki ruch |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie ludzi |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie pojazdów |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie przekroczenia linii |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Widok na żywo | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 13 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Przewody | Przedłużenie USB |
| Dołączone śruby | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Port USB | Nie |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 134° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 153° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 77.6° |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | 1 dioda IR LED |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 10 m |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Maksymalna przesłona | 2,1 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,1 mm |
| Certyfikaty zgodności | NCC |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | KC |
| Szerokość | 264mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 183mm |
Dane producenta
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
