-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera TP-LINK Tapo C630 KIT
Symbol:
Tapo C630 KIT
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 1210002605410 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Montaż do ściany lub sufitu |
| Układ | Obrotowa |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Poziom hałasu syreny | 90 dB |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC, JRF, VCCI, RCM, NTRA, NCC, BSMI, DOE, CEC, IP65, RoHS |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 15 m |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość klatek | 15 fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 1620p |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Długość stałej ogniskowej | 4 mm |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 193mm |
| Wysokość | 143mm |
Dane producenta
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
