-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera TP-LINK Tapo C201
Symbol:
Tapo C201
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8885020621952 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Nie |
| Typ mocowania | Ściana/blat stołu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Rodzaj zasilania | DC/AC |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Szybki ruch |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie ludzi |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSL/TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Przycisk reset | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Widok na żywo | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 4.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 9.0 |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wbudowane światło | Nie |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Port USB | Nie |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 88.3° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 40.8° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 75.2° |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Nie |
| Typ diody LED | 1 dioda IR LED |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 12 m |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Ilość klatek | 15 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Długość stałej ogniskowej | 3,83 mm |
| Maksymalna przesłona | 2,4 |
| Certyfikaty zgodności | NCC |
| Certyfikaty zgodności | KC |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Szerokość | 111mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 195mm |
Dane producenta
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
