-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera LevelOne IPCam Bullet Out 6MP / H.265 / IR / 9W / PoE / IP67
Symbol:
FCS-5092
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867228333 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Zasilanie |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Układ | Tubowa |
| Typ mocowania | Ściana |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 9 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 7,5 W |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Szerokość produktu | 386 mm |
| Waga produktu | 1,08 kg |
| Wysokość produktu | 156 mm |
| Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie wejścia do regionu |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie ludzi |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie twarzy |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie pojazdów |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Przekraczać granicę |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie opuszczania regionu |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Widok na żywo | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP,SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IoT Enterprise |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Liczba języków | 33 |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Certyfikaty | FCC, UL |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,4 kg |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| System dźwięku | 1-drożny |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 83,9° |
| Obsługiwane przeglądarki | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Wysokość palety (powietrze) | 12,6 m |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 9 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 12 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Maksymalna rozdzielczość | 3200 x 1800 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3200 x 1800 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 360 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Suma megapikseli | 6 MP |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Regulowanie jakości | Nasycenie |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 215mm |
