-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera LevelOne IPCam Bullet Out 2MP H.265 IR 7W PoE IP67
Symbol:
467582
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867236819 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Tubowa |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 7 W |
| Waga produktu | 280 g |
| Wysokość produktu | 172,7 mm |
| Szerokość produktu | 69,1 mm |
| Głębokość produktu | 66 mm |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Bicie serca | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Lustro | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4/v6, TCP/IP, UDP, RTP, RTSP, HTTP, HTTPS, ICMP, FTP, SMTP, DHCP, PPPoE, UPnP, IGMP, SNMP, QoS |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba jednoczesnych kanałów podglądu na żywo | 6 kan. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Operator, Użytkownik |
| Widok na żywo | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Certyfikaty | CE/FCC |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 530 g |
| Szerokość opakowania | 121 mm |
| Wysokość opakowania | 216 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 83,6° |
| Obsługiwane przeglądarki | IIE7+, Chrome18-42, Firefox5.0+, Safari5.02+ |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 18 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 245 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 360 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,6 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 650 mm |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 960 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 360 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 320 x 240 |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps - 8 Mbps |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M-JPEG |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Regulowanie jakości | Nasycenie |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Maska prywatności | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 4 mm |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Regulator ostrości | 2.0 |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 215mm |
