-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera LevelOne IPCam Bullet Fix Out 4MP / H.265 / IR / 7W / PoE / IP67
Symbol:
430864
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867231340 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Układ | Kopuła |
| Pobór mocy (max) | 6 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Obsługa PoE | Tak |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 60,5 mm |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Przekraczać granicę |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Bicie serca | Tak |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Liczba jednoczesnych kanałów podglądu na żywo | 6 kan. |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Operator, Użytkownik |
| Wi-Fi | Nie |
| Widok na żywo | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Certyfikaty | CE/FCC |
| Wysokość opakowania | 174 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 111 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 734 g |
| Szerokość opakowania | 101 mm |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 99° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 83° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 45° |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Obsługiwane przeglądarki | Internet Explorer 8.0+ |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 535 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 22 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 385 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 352 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Regulowanie jakości | Nasycenie |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M-JPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 256 Kbps - 16 Mbps |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2304 x 1296 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 360 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 320 x 240 |
| Regulator ostrości | 1.6 |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 4 mm |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 215mm |
