-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera LevelOne IPCam 4xZ Bullet Fix Out 6MP H.265 IR 18 W PoE IP67
Symbol:
429304
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867229569 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Podłogowy/ścienny |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Układ | Tubowa |
| Cechy zabezpieczeń | Wandaloodporna |
| Kod IK | IK10 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Diody LED | Działanie, Link, Zasilanie |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 15 W |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1,08 A |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 13 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 1,89 kg |
| Lustro | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie twarzy |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Przekraczać granicę |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Liczba jednoczesnych kanałów podglądu na żywo | 3 kan. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Nie |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,01 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 385 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Kodeki dźwiękowe | G.726 |
| Kodeki dźwiękowe | G.722.1 |
| Kodeki dźwiękowe | MP2L2 |
| Kodeki dźwiękowe | PCM |
| Kodeki dźwiękowe | G.711 |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 37 - 127° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 18 - 56° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 32 - 106° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 405 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 12 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 19 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 590 mm |
| Wysokość palety (powietrze) | 168,8 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 560 mm |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 9 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8525890000 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Regulowanie jakości | Nasycenie |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Maska prywatności | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Suma megapikseli | 6 MP |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 360 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3200 x 1800 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3200 x 1800 px |
| Zoom optyczny | 4,3x |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 12 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 215mm |
