-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera DAHUA IPC-HFW2649T-AS-IL-0360B
Symbol:
6939554905964
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6939554905964 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Dahua |
| Model | Soczewka |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Średnica | 4,6 cm |
| Waga produktu | 180 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Kąt widzenia, przekątna | 53,6° |
| Z automatyczną przesłoną | Nie |
| interfejs mocowania obiektywu | Mocowanie C |
| Megapiksele | 5 MP |
| Kąt widzenia w poziomie | 43,6° |
| Rozmiar przetwornika obrazu | 1" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 33° |
| Szerokość | 168mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 193mm |
