-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera Axis P4707-PLVE
Symbol:
02454-001
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7331021076969 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Żarówka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kod IK | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP66, IP67 |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 7,9 W |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Waga produktu | 975 g |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 208 mm |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Widok na żywo | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Liczba kamer | 2 |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kodeki audio | 24bit LPCM, AAC-LC 8/16/32/44.1/48 kHz, G.711 PCM 8 kHz, G.726 ADPCM 8 kHz, Opus 8/16/48 kHz |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zakres kąta nachylenia | -75 - 75° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 69 - 27° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 133 - 46° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 98 - 36° |
| Zakres przesuwania | -100 - 110° |
| Szybkość migawki | 1/33500 - 1/5 s |
| Kąt obrotu | 170° |
| Nie zawiera | PCW |
| Nie zawiera | BFR |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2592 x 1944 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Maska prywatności | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Suma megapikseli | 2,5 MP |
| Długość ogniskowa | 3.26 - 8.12 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Minimalne oświetlenie (kamera panoramiczna) | 0,19 lx |
| Zakres ogniskowych (kamera panoramiczna) | 3.26 - 8.12 mm |
| Typ przetwornika (kamera panoramiczna) | CMOS |
| Rozmiar czujnika optycznego (aparat panoramiczny) | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Szybkość migawki aparatu (aparat panoramiczny) | 1/33500 - 1/5 s |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 341mm |
| Wysokość | 64mm |
