-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera Axis P1245 Mk II
Symbol:
W128879897
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7331021085411 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Ukryty |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ mocowania | Sufit |
| Stopień ochrony IP | IPX3 |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy (max) | 4,1 W |
| Pobór mocy | 3,4 W |
| Waga produktu | 75 g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | PEAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TLS |
| Licznik pikseli | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie ludzi |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie twarzy |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie pojazdów |
| Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Analiza zachowania | Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie zmiany sceny |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 55 dB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 111° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 61° |
| Szybkość migawki | 1/6500 - 1/5 s |
| Min. Oświetlenie | 0,2 lx |
| Nie zawiera | PCW |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 480 x 360 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 360 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 640 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M-JPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Regulowanie jakości | Nasycenie |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,2 m |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 70mm |
