-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kabel UTP GEMBIRD UPC-5004E-SOL (UTP; 305m; kat. 5e; kolor szary)
Symbol:
UPC-5004E-SOL
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8716309050630 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 304,8 m |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 7,7 kg |
| Głębokość opakowania | 350 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 355mm |
| Wysokość | 235mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.
• Unikaj uszkodzeń mechanicznych.
• Chroń przed dziećmi.
