-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kabel HDMI PureLink - Seria Ultimate Active - 5.00m
Symbol:
ULS1000-050
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260134125536 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 1 | Męska |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Długość kabla | 5 m |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 241mm |
| Wysokość | 35mm |
