-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kabel HDMI High Speed Ethernet 2.0 18Gb AOC 4K/60Hz 30.00m
Symbol:
440705
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867234020 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| HDCP | Tak |
| Długość kabla | 30 m |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja HDCP | 2.0 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Średnica przewodu | 4,8 mm |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 818 g |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 74 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 36 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 302 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 580 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 580 mm |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 220mm |
