-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kabel Ethernet INCA ICAT6-500S CAT6, 500 metrów
Symbol:
568161
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8681949016370 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | Nie |
| Złączka 2 | Nie |
| Typ przewodu | Kabel na bębnie |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ sprzęgu skrętkowego | 4x2 |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 500 m |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złącze 2 | Nie |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 1 | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 240mm |
