-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
KAMERA DAHUA IP IPC-HFW1839TC-A-IL-0360B-S6
Symbol:
IPC-HFW1839TC-A-IL-0360B-S6
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6939554930690 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Tubowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy (max) | 4,5 W |
| Pobór mocy | 2,5 W |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 5,8 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Głębokość produktu | 173,3 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; P2P |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 6 użyt. |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wbudowane światło | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Certyfikaty | CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: 2014/30/EU |
| Waga wraz z opakowaniem | 570 g |
| Liczba kamer | 1 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Kodeki dźwiękowe | G.711Mu |
| Kodeki dźwiękowe | PCM |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a |
| Kodeki dźwiękowe | G.726 |
| Pojemność pamięci RAM | 256 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Balans bieli | Zewnętrzna |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Balans bieli | Street lamp |
| Balans bieli | Naturalny |
| Balans bieli | Ręczny |
| Balans bieli | Region |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Min. Oświetlenie | 0,0008 lx |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Liczba obszarów maskowania prywatności | 4 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2304 x 1296 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3072 x 1728 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3072 x 2048 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2880 x 1620 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 960 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2048 x 1536 (QXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 240 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 576 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 kbps-8192 kbps; H.265: 12 kbps-8192 kbps |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Formaty kompresji | H.264H |
| Formaty kompresji | H.264+ |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Formaty kompresji | H.264B |
| Formaty kompresji | H.265+ |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Smart IR | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Szerokość | 206mm |
| Długość | 106mm |
| Wysokość | 97mm |
Dane producenta
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
