-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
KAMERA 4W1 DAHUA HAC-HDW1249X-A-PRO-0280B-DIP
Symbol:
HAC-HDW1249X-A-PRO-0280B-DIP
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6939554982392 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ mocowania | Sufit |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Okrągły |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Użytkownik |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wbudowane światło | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Szerokość | 131mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 116mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym.
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.
• Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Dane producenta
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
