-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
KABEL LAN UTP KAT.5E 100M DRUT CU SZARY CPR + FLUKE PASSED LANBERG
Symbol:
LCU5-11CU-0100-S
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901969446739 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Złączka 1 | Nie |
| Klasa ogniowa kabla | Eca |
| Kolor produktu | Szary |
| Złącze 2 | Nie |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Standard kabla | Cat.5/Cat.5e |
| Typ przewodu | Stały |
| Złącze 1 | Nie |
| Typ płaszcza kabla | Niezwykle elastyczny |
| Długość kabla | 100 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Realna szybkość przesyłania danych | 100 Mbit/s |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Złączka 2 | Nie |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna | 5,2 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 310mm |
Dane producenta
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.lanberg.eu/kontakt
