-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Jednostka główna Axis FA51
Symbol:
02196-001
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7331021074545 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | CFR |
| Nie zawiera | PCW |
| Nie zawiera | Brominated Flame Retardant (BFR) |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Status |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Certyfikaty | EN 55035, EN 55032 Class A, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC 15 B / A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 A, VCCI A IEC/EN/UL 62368-1, CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 IEC/EN 60529 IP4X, IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-78 NIST SP500-267 |
| Minimalne zużycie energii | 5,2 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 6,82 W |
| Głębokość produktu | 152 mm |
| Szerokość produktu | 49 mm |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Waga produktu | 195 g |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Syslog | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 85% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Obsługiwane przeglądarki | Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Kanały wejścia alarmu | 2 |
| Kanały wyjścia alarmu | 2 |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@480fps |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Widok na żywo | Tak |
| PTZ | Tak |
| Liczba kanałów | 1 kan. |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Pamięć wbudowana | 0,5 GB |
| Typ nośników pamięci | Flash |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 89mm |
| Długość | 183mm |
| Wysokość | 40mm |
