-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Jabra 9000-100 system videokonferencyjny
Symbol:
1786270
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5706991036541 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Automatyczne kadrowanie | Nie |
| PTZ | Nie |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Kancelacja echa | Nie |
| Wyjście AUX | Nie |
| Funkcja Picture-in-Picture | Nie |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 223mm |
| Wysokość | 173mm |
Dane producenta
GN Audio Poland Sp.
Sienna 39
00-121 Warszawa (Śródmieście)
Poland
info@gn.com
