-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech KĂĽhler A-24 2HE aktiv 60x60mm AM4/AM5
Symbol:
88885426
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0859300007277 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór mocy | 7,2 W |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 165 W |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 60 x 60 x 28 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Procesor | AMD A |
| Prędkość obrotowa (max) | 7000 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 14,3 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (min) | 1500 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,7 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 6 cm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 16 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 40,5 ft³/min |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 47,5 dB |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 300mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
