-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech ITX A60 Mini Tower Czarny 60 W
Symbol:
88881301
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455643382 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Model | PC |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 4 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Mini Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ITX |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Boczne okno | Nie |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 970 g |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Wyjście audio | Nie |
| Wejście audio | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Zasilanie | 60 W |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 126mm |
| Wysokość | 300mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
