-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech IT-6505 Retro Micro Tower Czarny
Symbol:
88881337
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455645898 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Model | PC |
| Liczba wewnętrznych zatok 5.25" | 1 |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Micro Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 29 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 14 cm |
| Boczne okno | Nie |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Waga produktu | 2,26 kg |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 365 mm |
| Wysokość produktu | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,75 kg |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Wysokość opakowania | 405 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 5.25" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 92 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Lokalizacja zasilania | Górne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 250mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
