-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech IT-607 Desktop Czarny
Symbol:
88881223
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260133126305 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | PC |
| Układ | Desktop |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Boczne okno | Nie |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 2,42 kg |
| Wysokość produktu | 307 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 415 mm |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,02 kg |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Głębokość opakowania | 460 mm |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Zainstalowane wentylatory górne | 1x 80 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 80 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 472mm |
| Długość | 422mm |
| Wysokość | 344mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
