-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech IT-2812 Business Midi Tower Czarny
Symbol:
457102
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455648462 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalna długość kart graficznych | 29 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Liczba zewnętrznych zatok 5,25" | 1 |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 14 cm |
| Przycisk reset | Tak |
| Boczne okno | Nie |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Model | PC |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 172 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Wysokość produktu | 409 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,17 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 92 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Lokalizacja zasilania | Górne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Szerokość | 620mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 570mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
