-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech IPC 2U-2404S Rack Czarny, Srebrny
Symbol:
88887190
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260133128613 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 1 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Boczne okno | Nie |
| Układ | Rack |
| Materiały | Stal |
| Model | Serwer |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | HDD |
| Diody LED | Sieć |
| Przycisk reset | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Ilość zatok 3.5" | 5 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Grubość materiału | 1,2 mm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Waga produktu | 5,97 kg |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Szerokość opakowania | 550 mm |
| Głębokość opakowania | 560 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,67 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Hot-swap | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Rozmiar płyty głównej | 9.6 x 9.6" |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 3 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 870mm |
| Wysokość | 160mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
