-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech AS-42HA HDMI przełącznik KVM Czarny
Symbol:
88887244
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455643467 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 120000 h |
| Hot keys | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Napięcie | 5 V |
| Źródło zasilania | DC |
| Prąd wejściowy | 0.5 A |
| Szerokość produktu | 201 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 920 g |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -2 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Obsługa DDC / DDC2 | Tak |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 5 |
| Typ HD | Full HD+ |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1440 px |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,02 kg |
| Szerokość opakowania | 245 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | KVM |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 4 |
| Złącze audio | Tak |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Liczba komputerów | 4 |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Ilość portów HDMI | 10 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 280mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
