-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech 88887382 zabezpieczenia & uchwyty komputerów Micro Tower Czarny
Symbol:
560066
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455648141 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | PC |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Liczba zewnętrznych zatok 5,25" | 10 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | SSI EEB |
| Ilość zatok 3.5" | 7 |
| Układ | Micro Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 5.25" | 10 |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 6 |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 497 mm |
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Waga produktu | 12,4 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,6 kg |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 120 |
| Szerokość | 472mm |
| Długość | 422mm |
| Wysokość | 344mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
