-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech 88887259 części do stojaków Szuflada
Symbol:
1735998
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455644266 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | Szuflada |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 485 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 4,18 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,54 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85389099 |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 126mm |
| Wysokość | 300mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
