-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech 88881309 zabezpieczenia & uchwyty komputerów Mini Tower Czarny
Symbol:
88881309
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455643634 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 33 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Model | PC |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Układ | Mini Tower |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Wysokość produktu | 425 mm |
| Waga produktu | 3,06 kg |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Głębokość produktu | 410 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,82 kg |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Szerokość | 472mm |
| Długość | 422mm |
| Wysokość | 344mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
