-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech 4U-4724 Obudowa HDD Szary 2.5/3.5"
Symbol:
1802733
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455647250 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba wentylatorów | 5 wentylatorów |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Diody LED | Tak |
| Materiały | Stal |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Wysokość produktu | 176 mm |
| Szerokość produktu | 481 mm |
| Głębokość produktu | 685 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,2 kg |
| Waga produktu | 15,6 kg |
| Dołączone śruby | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SAS, SATA |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5/3.5" |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 24 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Wersja USB | 2.0 |
| Połączenie USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Model | Serwer |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 870mm |
| Wysokość | 160mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
