-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech 4U-4708 Rack Czarny
Symbol:
457096
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455648356 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Gniazda rozszerzeń o pełnej wysokości | 7 |
| Materiały | Stal |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 8 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | SSI EEB |
| Obsługiwany typ płyty głównej | SSI CEB |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 8 |
| Układ | Rack |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 8 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 26,5 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Model | Serwer |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Szerokość produktu | 481 mm |
| Głębokość produktu | 515 mm |
| Waga produktu | 10,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,3 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Hot-swap | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Inne połączenia | 2x SFF 8643 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 2x 80 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 4 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 4x 80 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 80 mm |
| Lokalizacja zasilania | Tylne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Ilość gniazd SATA | 8 |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 870mm |
| Wysokość | 160mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
