-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech 4U-4460 TFT Rack Czarny
Symbol:
88887317
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455646093 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 12,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 39 cm |
| Model | Serwer |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Wysokość produktu | 177 mm |
| Szerokość produktu | 499 mm |
| Waga produktu | 8,9 kg |
| Przewody | VGA |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,7 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 5.25" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 120 mm |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 800mm |
| Wysokość | 600mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
