-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech 4U-4408 Rack Czarny, Srebrny
Symbol:
88887191
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260133128620 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Obsługiwany typ płyty głównej | SSI EEB |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 9 |
| Boczne okno | Nie |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 1 |
| Model | Serwer |
| Układ | Rack |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | HDD |
| Diody LED | Sieć |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Grubość materiału | 1,2 mm |
| Głębokość produktu | 438 mm |
| Szerokość produktu | 481 mm |
| Waga produktu | 9,06 kg |
| Głębokość opakowania | 640 mm |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,3 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Hot-swap | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Rozmiar płyty głównej | 12 x 13.5" |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 2x 80 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 800mm |
| Wysokość | 600mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
