-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inter-Tech 1U-10240 Rack Czarny
Symbol:
88887099
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260133126206 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Układ | Rack |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Sieć |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | HDD |
| Model | Serwer |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk reset | Tak |
| Materiały | Stal |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Boczne okno | Nie |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Flex ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ilość zatok 2,5 " | 8 |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Liczba zewnętrznych zatok 5,25" | 2 |
| Certyfikaty | RoHS, CE |
| Głębokość produktu | 428 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Szerokość produktu | 482 mm |
| Grubość materiału | 1,2 mm |
| Szerokość opakowania | 545 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 560 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście audio | Nie |
| Wyjście audio | Nie |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Wentylator | 2x 40mm |
| Produktów na palecie | 42 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | Flex ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 870mm |
| Wysokość | 160mm |
Dane producenta
Silent Power Electronics GmbH
Formerweg 8
47877 Willich
Germany
4921549536511
info@lc-power.com
