-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Intel AXXSTPHMKIT system chłodzenia komputerów Procesor Radiator Szary
Symbol:
AXXSTPHMKIT 959813
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5032037105941 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 620 g |
| Model | Radiator |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Data premiery | Q3'17 |
| Status | Launched |
| Seria produktów | Heat-Sink Options |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 160mm |
Dane producenta
Intel Deutschland GmbH
Dornacher Str.
85622 Feldkirchen
Germany
Intel-Safety-Reporting@intel.com
