-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Industrial 8+2-Port Fast Ethernet PoE Switch 8 Port PoE FE RJ45, 2 GE SFP Ports
Symbol:
DN-651147
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4016032490272 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Wandaloodporny | Nie |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | 4 kV |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 48 - 57 V |
| Źródło zasilania | DC |
| Pobór mocy | 8 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Głębokość produktu | 104 mm |
| Wysokość produktu | 47,7 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Szerokość produktu | 143,7 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 80 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Obsługa sieci VLAN | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Pełny dupleks | Tak |
| Półdupleks | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 300000 h |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Głębokość opakowania | 66 mm |
| Wysokość opakowania | 213 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Pojemność opakowania | 2221,16 cm³ |
| Szerokość opakowania | 158 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (copper) | 8 |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP | 2 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Złącze światłowodowe | SFP |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Szerokość pasma | 5,6 Gbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Maska z numerem seryjnym | 85176200 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Pamięci bufora pakietów | 1,2 MB |
| Store-and-forward | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Prędkość przekazywania | 4,2 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1 Gbit/s |
| Obsługa PoE | Tak |
| Szerokość | 158mm |
| Długość | 213mm |
| Wysokość | 66mm |
Dane producenta
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com
