-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inca IHD-30T kabel HDMI 30 m HDMI Typu A (Standard) Czarny
Symbol:
8283634
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8681949013355 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 30 m |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 320mm |
